Zadzwoń do nas: 22 425-32-40


pracownik

Sprawdź też :

O firmie


P.B.H.U. Profit jest firmą powstałą w 1989 roku na bazie rodzinnej Firmy Remontowo-Budowlanej. W naszej ofercie posiadamy okna PCV (tzw, plastikowe), żaluzje, rolety oraz parapety. Nasze produkty cechuje wysoka jakość wykonania oraz trwałość.

Posiadamy zawsze aktualne ŚWIADECTWA BADAŃ TECHNICZNYCH jak i też o nieszkodliwości. Dopuszczone do stosowania w obiektach publicznych-Szpitalach-Placówkach Oświatowych jak i w budownictwie mieszkaniowym.

Główne zalety okien PCV :

Każdy ma inne potrzeby. I każdy oczekuje od okien z profili PCV czegoś szczególnego.
Dla jednych najważniejsze będą cisza, spokój i bezpieczeństwo.
Dla innych - termoizolacyjność i na przykład dobre warunki do pracy. Inni cenią nowoczesne okna PCV za ich estetykę, kolorystykę oraz możliwość dostosowania do stylistyki całego budynku.
Ale wszystkie te pragnienia łączy jedna idea - nowa jakość życia. Nowa jakość życia rozumiana jako pożądane zmiany we własnym domu czy firmie.

Oferujemy swoim klientom system  Aluplast IDEAL 4000 orazIDEAL 6000 i 7000 z listwami decoral i tradycyjnymi Profile różnią się pod względem konstrukcji, funkcjonalności i designu, ale łączy je bardzo wysoka jakość i trwałość. Profile te są okuwane w najwyższej klasie okuć firmy Winkhaus oraz przy standardowym szkleniu K-1.0 oraz stopniowanym uchyłem .

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą !

Dane kontaktowe :

mapa dojazdu
Okna Profit
ul. Płocka 3
Warszawa
mazowieckie

Telefon: 22 425-32-40
Telefon: 22 877-17-77
Kom.: 509-169-527
E-mail: kontakt@oknaprofit.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone - oknaprofit.pl - 2018

Znajdź nas w Google+