Zadzwoń do nas: 22 425-32-40


pracownik

Sprawdź też :

Parapety

 

Parapety z płyty MDF

Oferujemy Państwu parapety najwyższej jakości, które niezmiennie charakteryzuje estetyka wykonania, funkcjonalność oraz trwałość koloru. Wykonane są one z płyt MDF, pokrytych lakierem akrylowym, czy też fornirem mahoniowym lub dębowym. Dostępne kolory to między innymi: dąb, mahoń, buk czy jesion. Parapety oferujemy w grubościach 20mm, 30mm bądź też 40mm, z krawędziami wykończonymi w wybranym kształcie.


Parapety z konglomeratu

Konglomerat, dosyć często nazywany jest sztucznym marmurem, jednak to określenie jest niezasłużone gdyż materiał na parapety to w około 95% naturalny tłuczeń marmurowy o różnym granulacie i w około 5% żywica jako spoiwo.

Dzięki takiej kombinacji mieszanki oraz ze względu na różnorodną wielkości ziarna - od kilku milimetrów do kilkunastu centymetrów - połączoną z mikroubytkami, materiał ten jest niepowtarzalny, trwały oraz charakteryzuje się bardzo niskią ścieralnością. Parapety dostępne są w dwóch grubościach - 20mm i 30mm - a maksymalna długość jednego to 304cm.

 

Parapety - kamień syntetyczny

Parapety z Marmuru Syntetycznego wykonane są w 80% z mączek:Dolomitowej, Wapiennej, Ceglanej oraz 12% kwarcu i 8% żywicypoliestrowej.

Dzięki zróżnicowanej granulacji wypełniaczy, otrzymujemy doskonałyprodukt o zminimalizowanych odchyłkach, zarówno na długości jak iszerokości parapetu.

 

 

 

 

Dane kontaktowe :

mapa dojazdu
Okna Profit
ul. Płocka 3
Warszawa
mazowieckie

Telefon: 22 425-32-40
Telefon: 22 877-17-77
Kom.: 509-169-527
E-mail: kontakt@oknaprofit.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone - oknaprofit.pl - 2018

Znajdź nas w Google+